Kom naar de open proeflesweken!

Van maandag 17 t/m vrijdag 28 augustus houden we twee open proeflesweken. Gedurende deze weken is er dagelijks gelegenheid om gratis een proefles naar keuze te volgen. Hieronder zie je van dag tot dag welke lessen gevolgd kunnen worden.* Interesse? Meld je dan vooraf even aan via adm@artex-texel.nl en geef aan wat je wil doen. Graag tot dan!

 

maandag 17-8 dinsdag 18-8 woensdag 19-8 donderdag 20-8 vrijdag 21-8
DANS        
20:00-21:00
Pilates voor mannen
10:15-11:00
Muziek en dans voor peuters
9:00-10:00 Cesar Fit 15:00-15:45
Musical kids
16:30-17:15
Moderne dans (12+)
  11:15-12:00
Dansexpressie 50+
14:15-15:00 ADV
(Algemene Dansante Vorming)
15:45-16:30
Streetdance 12+
17:15-18:00 ArteXtra
  15:00-15:45 Ballet voor kinderen vanaf 6 jaar 15:15-16:00 Dansmix 16:45-17:30 Dancehall 18:30-19:15
Dance 21+
  15:45-16:30
Streetdance (10-12 jaar)
16:15-17:00
Streetdance (6-10 jaar)
18:00-18:45
Dance! 40+
19:30-20:15
High heels (16+)
  16:45-17:30 Ballet en Moderne dans 18:00-18:45
Perfect Pilates
18:45-19:30 Zumba  
  17:30-18:15 Zumba   19:45-20:30 Salsa  
      19:45-20:30 Dansexpressie  
         
maandag 17-8 dinsdag 18-8 woensdag 19-8 donderdag 20-8 vrijdag 21-8
MUZIEK        
15:15-18:30 Viool   14:00-15:00 Harp 15:15-18.30 Slagwerk  
15:15-18:30
Basgitaar en contrabas
15:15-18:30 Dwarsfluit 13:15-17:30 Slagwerk 15:00-16:00 Kinderkoor  
15:15-18:30 Zang (licht/pop/jazz) 15:15-18:30 Tinwhistle 13:15-18:30 Saxofoon 15:15-18.30
Gitaar en ukelele
 
  15:15-18:30 Muziektheorie 13:15-17:30 Gitaar 15:00-15:45 Musical kids  
    13:15-17:30
Instrumentale oriëntatie
   
    13:15-17:30 Doedelzak    
    17:00-18:00 Klarinet    
    18:30-19:30 Kamerkoor 
(Burghtkerk)
   
    19:30-20:30
Workshop Lax Vox (Burghtkerk)
   
maandag 17-8 dinsdag 18-8 woensdag 19-8 donderdag 20-8 vrijdag 21-8
BEELDEND        
      19:30-21:30
Teken- en schilderclub
14:30-16:00
KunstKlas (groep 6 t/m 8)
        16:00-17:30
KunstKlas (OSG)
         
maandag 17-8 dinsdag 18-8 woensdag 19-8 donderdag 20-8 vrijdag 21-8
THEATER        
      16:15-17:15 Jeugdtheater  
      17:15-18:15
Theater volwassenen
+ Presenteren
 
      18:30-19:30 Jongerentheater  

 

maandag 24-8 dinsdag 25-8 woensdag 26-8 donderdag 27-8 vrijdag 28-8
DANS        
15:30-16:00 Kinderyoga 10:15-11:00
Muziek en dans voor peuters
9:00-10:00 Cesar Fit 15:00-15:45
Musical kids
16:30-17:15
Moderne dans (12+)
16:00-16:30
Vinyasa yoga
11:15-12:00
Dansexpressie 50+
14:15-15:00 ADV (Algemene Dansante Vorming) 15:45-16:30
Streetdance 12+
17:15-18:00 ArteXtra
20:00-21:00
Pilates voor mannen
15:00-15:45 Ballet voor kinderen vanaf 6 jaar 15:15-16:00 Dansmix 16:45-17:30 Dancehall 18:30-19:15 Dance 21+
  15:45-16:30
Streetdance (10-12 jaar)
16:15-17:00
Streetdance (6-10 jaar)
18:00-18:45 Dance! 40+ 19:30-20:15
High heels (16+)
  16:45-17:30
Ballet en Moderne dans
18:00-18:45
Perfect Pilates
18:45-19:30 Zumba  
  17:30-18:15 Zumba   19:45-20:30 Salsa  
      19:45-20:30 Dansexpressie  
         
maandag 24-8 dinsdag 25-8 woensdag 26-8 donderdag 27-8 vrijdag 28-8
MUZIEK        
15:00-15:30 Muziekspeeltuin   13:15-17:30 Gitaar 15:00-15:45
Musical kids
Piano
(tijdstip in overleg)
15:15-18:30
Basgitaar en contrabas
15:15-16:15
Notenkrakers orkest
13:15-17:30 Slagwerk 15:15-18.30 Slagwerk Zang (klassiek en musical)
(tijdstip in overleg)
15:15-18:30 Cello 16:15-17:15
Fortissimo orkest
13:15-18:30 Saxofoon 15:15-18.30 Trompet  
15:15-18.30 Zang (licht/pop/jazz) 17:30-18:30
Dwarsfluit en tinwhistle
13:15-18.30 Keyboard 15:00 Kinderkoor  
15:15-16:15 Barokorkest   13:15-18.30 Piano 15:15-18.30
Gitaar en ukelele
 
16:30-18:00 Blokfluit   13:15-17:30 Instrumentale oriëntatie 18:00-19:00 Liedbegeleiding op piano  
18:30-19:30 Mêlee   13:15-17:30 Doedelzak Piano (tijdstip in overleg)  
    17:00-18:00 Klarinet 20:15-21:45 Popkoor
(Burghtkerk)
 
    18:30-19:30 Kamerkoor
(Burghtkerk)
   
         
         
maandag 24-8 dinsdag 25-8 woensdag 26-8 donderdag 27-8 vrijdag 28-8
BEELDEND        
  17:00-18:00 Fotografie (Justin Sinner)   19:30-21:30
Teken- en schilderclub
14:30-16:00 KunstKlas
(groep 6 t/m 8)
        16:00-17:30
KunstKlas (OSG)
         
maandag 24-8 dinsdag 25-8 woensdag 26-8 donderdag 27-8 vrijdag 28-8
THEATER        
      16:15-17:15 Jeugdtheater  
      17:15-18:15
Theater volwassenen
+ Presenteren
 
      18:30-19:30 Jongerentheater  

*Wijzigingen voorbehouden.